sobota, 15 listopada 2014

MAKIJAŻ: Golden Purples - wieczorowa odsłona w odcieniach fioletu i złota


Dziś, po wielu długich tygodniach przedstawiam Wam makijaż wieczorowy, andrzejkowy, karnawałowy w złocie, fiolecie, pomarańczu z niewielkim niebieskim akcentem na dolnej powiece. Niestety nie miałam wystarczającej ilości czasu, by stworzyć dla Was tutorial, ale nie mogłam nie zrobić chociaż kilku zdjęć. Postawiłam na kolory! Fiolet jest jedną z moich ulubionych odsłon w makijażach, jednak zamiast wersji monotonicznej postanowiłam użyć także złota, matowego pomarańczu, oberżyny, oraz delikatnego niebieskiego, opalizującego na fioletowo cienia.


Koci kształt w zewnętrznym kąciku wydłuża oko, a ciemna dolna powieka kontrastuje z rozświetlającym złotem. Świetna propozycja na imprezę nie tylko andrzejkową, ale i na każdą inną, kiedy akurat macie chęć poszaleć z kolorem.

Zainspirowałam się jednym z makijaży znalezionych w internecie, podczas poszukiwania pomysłów na wieczorowe, mocne oko. Połączyłam kilka propozycji, kształt nieco zmodyfikowałam i stworzyłam moją odsłonę fioletów ze złotem.

Mam nadzieję, że podoba Wam się moja propozycja :) Szykuję dla Was kolejną notkę - haul. Zaopatrzyłam się w pięć nowych pędzli HAKURO :) Mam nadzieję, że okaże się dla Was ciekawa!

W dzisiejszym makijażu użyłam cieni marek: Avon, Makeup Revolution, Inglot.
  • złoto - Gold Digger, MUR, Ultra Eyeshadows, Flawless
  • niebieski opalizujący - Peacock Dream, MUR, Ultra Eyeshadows, Eyes Like Angels
  • fiolety - 3,4 Avon Glow, Vibrant Spice
  • matowy beż - Inglot (niestety nie pamiętam nr)
Pozdrawiam cieplutko <3

12 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...