czwartek, 23 kwietnia 2015

Wiosenne Spotkanie Blogerek Beauty Olsztyn: RELACJA


Spotkanie olsztyńskich blogerek, które miało miejsce w ubiegłą sobotę, przebiegło w przemiłej atmosferze i cudownym otoczeniu - w restauracji U Artystów <link do Facebooka>. Dziewczyny są wspaniałe, mają w sobie wiele pasji i chęci do działania - między innymi dlatego ich praca jest tak wyjątkowa.

W trakcie imprezy miałyśmy szansę posłuchać pożytecznych rad od kilku doświadczonych osób oraz wziąć udział w świetnych konkursach i zabawach. Nie zabrakło również kogoś, kto uwieczniłby nasze pogaduchy - bardzo uzdolniona fotografka Sylwia Zglejszewska <link do Facebooka> zadbała o to, byśmy mogły cieszyć się wspaniałymi chwilami nieco dłużej.Dziewczyny niemal od samego rana dopinały wszystko na ostatni guzik. Należy im się ogromny szacunek - na tak udanym spotkaniu nie dane mi było jeszcze gościć!

Dodatkowo na stołach zastałyśmy mnóstwo toreb, w które, jak się potem okazało, zapakowane zostały same wspaniałe produkty od doskonałych producentów. 
Dekoracje były piękne i kobiece. Kilka wazonów z kwiatami oraz urocze świeczniki nadawały pomieszczeniu klimatu oraz delikatności. Kwintesencja kobiecej duszy odzwierciedlona została właśnie w tych drobnych detalach. Swoją obecnością zaszczyciły nas między innymi dwie znane i cenione blogerki: Żurnalistka <BLOG & FB> oraz Kameralna <BLOG & FB>. Zaczerpnęłyśmy od nich informacji na temat odpowiedniego prowadzenia oraz wyglądu bloga, co na pewno każda z nas będzie mogła niedługo wcielić w życie.

Kolejną atrakcją podczas rozmowy z naszymi gośćmi było małe rozdanie - kosmetyki otrzymała Dagmara <BLOG & FB! Po cichu Ci zazdroszczę tych wspaniałości :)Firma Golden Rose <strona producenta & FB> również zagościła na naszym spotkaniu. Przedstawicielka opowiedziała nam co nieco o produktach marki i zdradziła trendy nadchodzącego sezonu. Wśród wręczonych produktów znalazły się same hity, między innymi kultowa pomadka Velvet Matte.

Naszym ostatnim gościem była Pani z salonu Wosk na Włos <strona producenta & FB> - jednego z najlepszych oferujących depilację woskiem. Otrzymałyśmy od niej zaproszenia na takową usługę - jestem bardzo ciekawa i na pewno skorzystam, a przy okazji naskrobię Wam o tym co nieco :)

Wzięłyśmy udział również w przezabawnym zadaniu, które polegało na odwzorowaniu loga salonu... lewą ręką! Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że nasze dłonie związane były z dłońmi sąsiadki :) 
Wszystkie bawiłyśmy się doskonale :) Dopełnieniem całego spotkania były również losowania upominków firm Diamond Cosmetics <strona producenta> - trzy dziewczyny zostały szczęśliwymi posiadaczkami uroczych gadżetów, oraz Klapp Cosmetics <strona producenta & FB> - voucher na wyjątkowy zabieg w SPA.

I na koniec - nasza mała gromadka :)Kamila: BLOG ; Natalia: FB & BLOG ; Kasia: FB ; YT ; Agata: FB & BLOG ; Dagmara: FB & BLOG ; Ala: BLOG ; Asia: FB & BLOG ; Beata: BLOG ; Agnieszka: FB & BLOG ; Asia: FB & BLOG


A oto nasi sponsorzy (więcej o upominkach w kolejnej notce!):


Z tego miejsca chciałabym jeszcze raz podziękować dziewczynom za możliwość wzięcia udziału w tak świetnym spotkaniu - liczę, że kiedyś znowu to powtórzymy!

22 komentarze:

 1. Uff, żadnej mojej kompromitującej miny! :D haha wspaniałe spotkanie, we wspaniałym towarzystwie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzy mi się takie blogerskie spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym być chociaż raz na takim spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nic innego nie pozostaje jak tylko śledzić grupy blogerskie :D

   Usuń
 4. Ciekawa sprawa z takim spotkaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super relacja :) Sponsorzy dopisali :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że spotkanie się podobało :) Mam nadzieję, że niedługo znów się zobaczymy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. cieszę się, że się podobało :D koniecznie musimy się spotykać częściej, nawet nieoficjalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Po samych zdjęciach widać, że atmosfera była miła :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ale fajne spotkanie, pozazdrościć atmosfery :)

  OdpowiedzUsuń
 10. widać że się udało ;) Ja w tą samą sobotę organizowałam u siebie w Tarnowie spotkanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super! Cieszę się, że spotkanie się Wam udało :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale fajne spotkanie:) Widać, że miło spędziłyście czas:)

  OdpowiedzUsuń
 13. ale super spotkanie :) zazdroszczę! :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...