środa, 16 grudnia 2015

Makijaż: Purple Christmas - złoto i fiolet


Zbliża się okres świąteczny. Wiele z nas chciałoby tego dnia wyglądać wyjątkowo, dlatego, po dłuższej przerwie, przychodzę do Was z propozycją makijażu, właśnie na ten wyjątkowy wieczór. Rok temu zaprezentowałam klasyczne oko w złocie, brązach i wyciągniętą kreską, dzisiaj postanowiłam dodać nieco koloru. Jeśli jesteście ciekawe, czym i jak go wykonałam, zapraszam do czytania dalej!


Makijaż jest niezwykle prosty, w dodatku idealny dla każdej budowy oka. Podkreśli szczególnie zieloną tęczówkę, choć na pewno podpasuje także tym z Was, które posiadają niebieskie, szare i brązowe oczy. Cienie i brokat, których użyłam, są łatwo dostępne, więc żadna z Was nie powinna mieć problemu z ich nabyciem. 

Pierwszym krokiem było roztarcie transferowego, średniego brązu w załamaniu z palety Naked Chocolate od Makeup Revolution. Następnie wybrałam dwa tony ciemniejszy, czekoladowy brąz i delikatnie pokryłam wcześniej zaaplikowany cień. Na środku powieki jak i w wewnętrznym kąciku znajduje się metaliczna folia Rose Gold, Makeup Revolution oraz złoty brokat z Inglota o numerze 49. Ostatnim krokiem było narysowanie delikatnej kreski czarnym, żelowym eyelinerem Maybelline wzdłuż linii rzęs i roztarcie jej ciemnym, matowym brązem z Inglota o numerze 329. Dolną powiekę pokryłam intensywnym, ciepłym fioletem ze złotymi drobinami - Inglot 74. Dodatkowo roztarłam go tym samym brązem, którego używałam jako cienia bazowego w załamaniu. Na sam koniec dokleiłam swoje ulubione, sztuczne rzęsy Ardell Demi Wispies

Jak podoba Wam się moja świąteczna propozycja? Na co Wy stawiacie w tym roku? Koniecznie dajcie mi znać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...