czwartek, 24 grudnia 2015

YANKEE CANDLE: Świąteczne woski (Sparkling Cinnamon)


Święta coraz bliżej - w piekarniku siedzą pierniczki, a ja dodatkowo umilam atmosferę woskami Yankee o otulających, zimowych zapachach. Sparkling Cinnamon i Sugared Apple to moje najnowsze nabytki, które roztaczają przepiękną woń cynamonu i delikatnego, pieczonego jabłka. Jesteście ciekawe jak prezentuje się słodszy z nich? Zapraszam do oglądania zdjęć i czytania dalej!


Zapach cynamonu i słodkich, pieczonych jabłek to to, co najbardziej kojarzy mi się ze świętami. Atmosfera tych wyjątkowych dni, podkreślona tak słodkimi i otulającymi zapachami staje się jeszcze bardziej rodzinna, intymna i niepowtarzalna. Ostatnimi dniami w moim kominku króluje wosk o wdzięcznej nazwie Sparkling Cinnamon.


Wosk dzielę na niewielkie kawałki, bym mogła cieszyć się nim przez cały świąteczny czas, a nawet dłużej. Co jest jego ogromną zaletą, to to, że pomimo niewielkich rozmiarów, zapach jest niezwykle długotrwały i intensywny. Przeważająca woń cynamonu i goździków ociepla atmosferę i umila wieczorne rozmowy z rodziną przy pięknej choince. 

Bardzo polubiłam tę wersję zapachową, nie jest nachalna ani przytłaczająca, pomimo tego, że zarówno cynamon, jak i goździki, to przyprawy bardzo intensywne.


Znacie Sparkling Cinnamon? Jak Wam się podoba? Jeśli jesteście zainteresowane, jakie świąteczne zapachy oferuje producent, zapraszam na stronę goodies.pl, a jeśli macie ochotę na cynamonową tartaletkę, zdobędziecie ją tu <klik>

♥ Chciałabym Wam również życzyć spokojnych i radosnych świąt, spędzonych z rodziną, pełnych miłości i szczęścia! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...