wtorek, 26 kwietnia 2016

MEET BEAUTY: Spotkanie blogerek i blogerów z całej Polski - fotorelacja


Zeszła sobota była dniem wyjątkowym nie tylko dla mnie, ale również dla wielu innych blogerek - konferencja Meet Beauty to wydarzenie niezwykłe i profesjonalnie zorganizowane. Wiele wspaniałych kobiet dołożyło wszelkich starań, by każda z nas czuła się wyjątkowo. Chciałabym dzisiaj pokazać Wam kilka zdjęć, które, mam nadzieję, chociaż w niewielkim stopniu oddadzą wyjątkowość tego spotkania - 299 kobiet z ogromną pasją zgromadziło się w jednym miejscu, miało szansę wziąć udział w interesujących wykładach, poznać nowości kosmetyczne i przede wszystkim - spotkać się i porozmawiać! Jeśli jesteście ciekawe jak tego dnia wraz z Agnieszką (ladyaggu - klik) spędziłyśmy czas - zapraszam do czytania i oglądania zdjęć!


Pobudka o 02:30 nie brzmi dobrze? Zazwyczaj nie, chyba, że czeka Cię niezwykły dzień w otoczeniu osób, z którymi dzielisz swoje zainteresowania. Ponad trzygodzinna podróż autokarem na szczęście się nie dłużyła, bo czas mija szybko w dobrym towarzystwie! Po godzinie 08:30 byłyśmy już w stolicy, a o 09:00 odebrałyśmy swoje identyfikatory przy rejestracji na Stadionie Narodowym.


W oczekiwaniu na pierwszy wykład udałyśmy się do sali, gdzie przedstawiciele różnych firm kosmetycznych prezentowali swoje produkty. Piękne stoisko marki Indigo jako pierwsze rzuciło nam się w oczy, więc z miłą chęcią stanęłyśmy w kolejce, by bliżej przyjrzeć się kosmetykom - balsamom do ciała, kremom do rąk, odżywkom i lakierom do paznokci.Zaraz obok panie z zapałem opowiadały o kosmetykach Palmer's. Nowa linia z olejem kokosowym wydała mi się bardzo ciekawa, ale niestety, masło do ciała wywołało u mnie podrażnienie (zawartość mocznika) na tyle silne, że niestety byłam zmuszona zrezygnować z dalszych testów. Niemniej jednak produkty są naprawdę ciekawe - posiadają przyjemne składy i są bezpieczne dla kobiet w ciąży.0 10:00 zaproszono nas na salę, gdzie odbyło się oficjalnie rozpoczęcie imprezy. O stylizacji hybrydą, najczęściej popełnianych błędach i chorobach paznokci opowiedziała nam przesympatyczna stylistka marki Indigo - Kasia Zbroińska. Z lekcji wyniosłam bardzo wiele, przede wszystkim moja wiedza na temat uszkodzeń paznokcia znacznie się poszerzyła. Miałam również okazję zobaczyć jak przebiega zabieg wzmacniający z użyciem masła Shea oraz uzyskać odpowiedzi na kilka dręczących mnie pytań związanych z wykonywaniem prawidłowego, trwałego manicure. Ponadto firma zaprosiła nas na szkolenie z zakresu stylizacji lakierami hybrydowymi, którego nie mogę się już doczekać! O prawidłowej pielęgnacji ciała i twarzy oraz o tym, jak kupować mniej opowiedziała nam kosmetolog i menadżer marki tołpa Lidia Łodzińska-Szafrańska. Ogrom wiedzy, jaki przekazała podczas stosunkowo krótkiego spotkania przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. O tym, czym tak naprawdę Polacy kierują się kupując kosmetyki, nie miałam pojęcia. Zaskoczeniem było dla mnie to, jak wiele z nas wyrzuca kosmetyki nawet ich nie otwierając oraz to, że aż 75% osób kupuje produkt tylko i wyłącznie dlatego, że jest w promocji. Czy to nie szokujące?W przerwie na lunch znalazło się również coś dla wegetarian! Za to ogromny plus :)


Ostatnie kilka godzin spędziłyśmy oglądając i testując produkty marek Lirene (nowy podkład No Mask bardzo przypomina nawilżającą propozycję od Bobby Brown!)...... Glov (niestety, pomimo zapewnień, ta rękawica nie jest w stanie usunąć makijażu jedynie za pomocą wody! Choć wygląda uroczo.)......Pilomax (badanie skóry głowy pozwoliło na dobranie odpowiedniej, spersonalizowanej pielęgnacji!)......Schwarzkopf (badanie trychologiczne bardzo mnie ucieszyło, dowiedziałam się, że łuski moich włosów są zupełnie zamknięte - nawet na końcówkach!, a ponadto grubość moich kosmyków znacznie przekracza normę!)...

...Golden Rose (nie wiedziałam, że moja ulubiona marka kosmetyczna ma w ofercie biały korektor w sztyfcie - będę musiała się w niego zaopatrzyć)...


oraz Bielenda (mnóstwo kosmetyków, trudny wybór - dla każdego coś dobrego!).


Przemiło było poznać tak wiele fantastycznych osób i móc uczestniczyć w takim wyjątkowym wydarzeniu! Mam nadzieję, że za rok znowu uda mi się tam być!


Chcecie zobaczyć notkę z upominkami? Koniecznie dajcie mi znać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...