poniedziałek, 18 kwietnia 2016

WOSK NA WŁOS, czyli niezwykle uroczo i bardzo profesjonalnie!


Niedawno miałam okazję odwiedzić piękny salon, gdzie każda z nas może dokonać depilacji na naprawdę wysokim poziomie - Wosk na włos <klik>. Profesjonalizm i cudownie urządzone pomieszczenie sprawiają, że wizyta jest niezwykle przyjemna, pomimo iż wiele z nas uważa, że depilacja woskiem do takich doświadczeń wcale nie należy. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że wprawne ręce wykwalifikowanych dziewczyn mogą zdziałać cuda! Jeśli zatem jesteście zainteresowane, jak to wszystko wygląda, zapraszam do czytania dalej!


Salon znajduje się przy ulicy Wyzwolenia 16/1 w budynku Villa Park. Dobrze widoczny, w kameralnym miejscu. W środku cudownie urządzony, schludny, czysty i kobiecy - to, co lubię i bardzo sobie cenię. Pastelowe kolory cieszą oko i pozwalają skutecznie odprężyć się przed zabiegiem. Ada, która wykonała depilację, jest przemiłą kobietką o profesjonalnym podejściu do klienta oraz ogromnym doświadczeniem. Miła rozmowa w trakcie wykonywanej usługi skutecznie pozwala zapomnieć o lekkim dyskomforcie, który łączy się z depilacją, ale to przede wszystkim umiejętności i pewność siebie ograniczają nieprzyjemnie doznania do minimum!


Dowodem na profesjonalizm i świetne podejście do klienta są także dziesiątki pozytywnych opinii, które widnieją na ścianie - wiele ciepłych słów i wyrazy zadowolenia bardzo zachęcają do skorzystania z usługi. Ja na pewno w salonie zawitam jeszcze nie raz, tym bardziej, że ceny są niezwykle przystępne, a dodatkowo - można skorzystać z genialnych promocji!
Jeśli lubicie manicure, to również miejsce dla Was! W salonie możecie skorzystać nie tylko z depilacji, istnieje także możliwość wykonania stylizacji paznokci. Na pewno cudownej, bo w salonie pracuje również moja znajoma, Asia, która (z doświadczenia wiem!) pięknie wykonuje manicure.Czyż to wszystko nie brzmi cudownie? Ja jestem zachwycona usługą i tego, na jak wysokim poziomie została wykonana. Na pewno zawitam we Wosk na włos ponownie i zrobię to z ogromną przyjemnością, tak jak wiele innych, zadowolonych klientek!


Byłyście już we Wosk na włos? Jeśli nie, koniecznie musicie tam zajrzeć! Nie ma innej opcji :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...