czwartek, 19 maja 2016

KRINGLE & YANKEE CANDLE: Wieczór o zapachu espresso i wanilii


Uwielbiam relaks - spokojne wieczory spędzone na malowaniu paznokci, oglądaniu filmów czy czytaniu książek to coś, co sprawia mi największą przyjemność. Ponadto, gdy w pomieszczeniu w którym przebywam pali się zapachowa świeczka lub w kominku powoli roztapia się wosk, te chwile stają się jeszcze milsze. Od ubiegłej soboty towarzyszą mi dwa nowe produkty od Kringle i Yankee Candle o zapachach Espresso Crema oraz Vanilla Cupcake, które idealnie sprawdzają się w tej roli. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich czegoś więcej - zapraszam do czytania!


Daylight Kringle Candle o zapachu świeżo zaparzonego espresso to idealna propozycja dla fanów kawy. Mi on niezwykle przypadł do gustu, jest słodki i nie przytłacza. Zarówno przed i po odpaleniu świeczki nuty są bardzo intensywne, choć w pierwszym przypadku - zdecydowanie słodsze. Intensywny, wyrafinowany zapach kawowej przyjemności - to zdanie idealnie opisuje Espresso Crema


Wosk Yankee Cande również posiada bardzo słodkie nuty. Są one jednak zdecydowanie delikatniejsze, niż w przypadku świecy Kringle. Aromaty wyczuwalne podczas powolnego topnienia tarty to wanilia, biszkopt oraz lukier. Jeśli lubicie otaczać się słodyczą, Vanilla Cupcake to zapach idealny dla Was.Zapachy obu produktów bardzo przypadły mi do gustu - na pewno będę do nich regularnie powracać. Zarówno daylight, jak i wosk wpadły w moje ręce podczas sobotniego spotkania blogerek, dzięki uprzejmości jednego ze sponsorów, którym był sklep EK kosmetyki <klik>. Jeśli tak jak ja, uwielbiacie otaczać się różnymi zapachami, zachęcam do zapoznania się z asortymentem sklepu oraz odwiedzenia strony na facebooku <klik>.

Jakie są Wasze ulubione zapachy świec i tart? Koniecznie dajcie mi znać! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...