środa, 25 maja 2016

SPOTKANIE OLSZTYŃSKICH BLOGEREK BEAUTY, 14.05.2016


W sobotę 14 maja 2016 roku odbyło się kolejne fantastyczne spotkanie olsztyńskich blogerek beauty. Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam relację z tego wyjątkowego wydarzenia, w którym po raz kolejny miałam przyjemność uczestniczyć. Dzięki dwóm wspaniałym dziewczynom - Kamili (Kobiecy szyk <klik>) oraz Natalii (Jak pięknie być kobietą <klik>) miałyśmy okazję porozmawiać, poplotkować, testować nowe kosmetyczne perełki i poszerzyć wiedzę. W restauracji U Artystów spotkałyśmy się w dziesięcioosobowym gronie i bardzo miło spędziłyśmy czas. Jeśli jesteście ciekawe, co robiłyśmy tego dnia i, co najważniejsze, jaki cel nam przyświecał, zapraszam do czytania dalej! 


Choć pogoda nie dopisywała, perspektywa spędzenia kilku godzin w gronie osób dzielących tę samą pasję zdecydowanie poprawiała humor. O godzinie 13 oficjalnie rozpoczęłyśmy spotkanie, a po chwili odwiedziła nas Pani Sylwia z firmy Optima Plus <klik> zajmującej się wytwarzaniem wszelakich olejków eterycznych o bardzo szerokim zastosowaniu zarówno w kosmetyce, jak i w aromaterapii. O ich niesamowitych właściwościach dowiedziałyśmy się podczas spotkania; mogłyśmy również poznać zapachy wybranych produktów. Na koniec każda z nas otrzymała dwie sztuki do przetestowania - olejek pomarańczowy oraz miętowy. 


Gdy tylko wykład o olejkach dobiegł końca, głos zabrała jedna z uczestniczek spotkania - Roksana (Dzwoneczkowa <klik>). Opowiedziała nam o produktach marki Cera plus <klik> - kosmetykach aptecznych, dostosowanych do potrzeb różnych typów cery poczynając od trądzikowej, poprzez odwodnioną, kończąc na dojrzałej, ale również przeznaczonych do pielęgnacji włosów i całego ciała. Dostałyśmy także dwa upominki w postaci pełnowartościowych kosmetyków. 



Jako, że spotkanie miało miejsce w restauracji, nie obyło się bez obiadu. Będąc wegetarianką miałam do wyboru bardzo niewiele pozycji bez mięsa i ryb, jednak ostatecznie zdecydowałam się na pierogi ze szpinakiem. Poza obiadem miałyśmy okazję spróbować również przekąsek od Stema Polska <klik> - pysznych paluszków, które otrzymałyśmy również w postaci upominku. 


Każdej z uczestniczek firma Tłocznia Maurer <klik> podarowała drobny prezent w postaci dwóch butelek naturalnego soku. Ponadto miałyśmy okazję wznieść nim toast - smaczne, zdrowo, bezalkoholowo. 


W trakcie plotek, żartów i ożywionych rozmów zawitała do nas niespodzianka - dziesięć pięknych bukietów czerwonych róż od FloraQueen - Międzynarodowa Kwiaciarnie Internetowa <klik>. Czyż nie wyglądają cudownie? W przeciwieństwie do mnie, bo wyszłam bardzo niekorzystnie ;)


Pod koniec spotkania dziewczyny rozdały nam upominki, które dzięki uprzejmości sponsorów, mogły trafić w nasze ręce. Czas jednak gonił, bo bezpośrednio po wizycie w Olsztynie wybierały się do szczycieńskiego schroniska Cztery łapy <klik>. W jakim celu? Przy okazji wydarzenia zorganizowały zbiórkę dla najbardziej potrzebujących - kilogramy karmy, smycze, zabawki i przekąski trafiły zarówno do piesków, jak i kotków.


Odbyła się również zbiórka pieniędzy na rzecz wyżej wspomnianego schroniska - każda z uczestniczek, która zdecydowała się dobrowolnie wesprzeć schronisko wpłacając pieniądze, otrzymała dodatkowy prezent przygotowany przez kilku z naszych sponsorów - ChocoKiss <klik>, CD <klik>, Monashe <klik>, Revitalash <klik> oraz EK kosmetyki naturalne <klik>.


Podczas spotkania zdjęcia zapewniła nam Sylwia Zera <klik> i choć warunki pozostawiały wiele do życzenia, nasza fotografka poradziła sobie naprawdę fantastycznie. Dziękujemy!











Na zakończenie chciałabym serdecznie podziękować dziewczynom, szczególnie organizatorkom Kamili i Natalii, iż dołożyły wszelkich starań, byśmy mogły spotkać się w miłej i ciepłej atmosferze. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa, że po raz kolejny udało mi się uczestniczyć w spotkaniu i mam nadzieję, że będziemy miały okazję zobaczyć się po raz kolejny w tak sympatycznym gronie. Dodatkowo, jako osoba kochająca zwierzęta, bardzo się cieszę, że udało nam się zebrać mnóstwo akcesoriów i karmy dla tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Firmy E-pies <klik> oraz Malina Craft <klik> zdecydowały się również wesprzeć Cztery Łapy w postaci chust i żwaczy. Pamiętajcie jednak, że pomoc może okazać każdy z nas, do czego bardzo zachęcam!


W spotkaniu udział wzięły: Kamila (Kobiecy szyk), Wiola (Testowanko24), Agnieszka (LadyAggu), Asia - (Kosmetyki Panny Joanny), Roksana (Dzwoneczkowa), Kasia (Kasia Rakowska), Emila (Diamentowa Kosmetyczka) i Dorota (Codzienność kobiety), Natalia (Jak pięknie być kobietą) oraz ja :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...