piątek, 17 marca 2017

MAKIJAŻ: Wiosenny minimalizm w brązach


Choć uwielbiam makijaż i ekstrawaganckie propozycje przyciągające uwagę, na co dzień stawiam na minimalizm. Delikatne podkreślenie oka i ust, to wszystko, na co zazwyczaj się decyduję. Często rezygnuję również z cieniowania na rzecz roztartej kreski. Gdy mam jednak nieco więcej czasu w zanadrzu, lubię pobawić się brązami, czasem dodać nieco błysku w wewnętrznym kąciku lub na środku powieki. Jeśli zatem szukacie inspiracji i chcecie urozmaicić swój dzienny makijaż, zapraszam do czytania dalej!

makijaż dzienny dla opadającej powieki opadająca powieka makijaż brązy brązowe cienie Inglot Golden Rose Ecolore

Makijaż rozpoczęłam od aplikacji podkładu L'Oreal True Match w odcieniu 1N, a następnie pod oczami oraz na powiekach rozprowadziłam korektor Maybelline Age Eraser 110 Fair. Całość utrwaliłam pudrem Celia Woman 10 Transparentny Mat, a okolice oczu - Maybelline Afinitone 03 Light Beige. Konturowanie wykonałam bronzerami Inglot 505 oraz Dr Irena Eris Choco Bronzer w odcieniu Light, różem Golden Rose Terracotta Blush-On 07 i rozświetlaczem Wibo Diamond Illuminator.

Wstępne cieniowanie wykonałam za pomocą bronzera Inglot 505. Pojawił się on w załamaniu oraz na dolnej powiece. Następnie, cały obszar ruchomy pokryłam delikatnym beżem z drobinkami Inglot 456, choć te niestety nie przetrwały procesu dalszego rozcierania. Zewnętrzny kącik, załamanie oraz dolną powiekę pogłębiłam mieszanką dwóch odcieni brązu (jasnego oraz średniego) z trio Inglot o numerze 107R. Ostatnim krokiem było przyciemnienie linii rzęs (Ecolore Dark Wood) oraz roztarcie wykonanej kreski w zewnętrznym kąciku. W wewnętrznym kąciku znalazł się rozświetlacz Wibo. Brwi podkreśliłam tym samym ulubionym, mineralnym cieniem, którego użyłam do wykonania wspomnianej wcześniej kreski, a na rzęsach znalazł się tusz Eveline Volume Celebrities

Na ustach jedna z moich ulubionych, matowych pomadek w płynie - Golden Rose 03

makijaż dzienny dla opadającej powieki opadająca powieka makijaż brązy brązowe cienie Inglot Golden Rose Ecolore

A Wy jak malujecie się na co dzień? Czy Wasz makijaż zmienia się w ciągu roku, a może zawsze stawiacie na minimalizm?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...