sobota, 6 maja 2017

KRINGLE CANDLE | Hibiscus


Lubię, gdy wokół mnie roztaczają się słodkie, kwiatowe zapachy. Wiosną szczególnie cenię sobie świeżość i lekkość, dlatego w moim pokoju przez ostatnie dni królował hibiskus. Ten niezwykły kwiat nie tylko cudownie wygląda, zachwycając kolorami i kształtem, ale posiada również bajeczny zapach, który doceniło także Kringle Candle, tworząc pięknie pachnący daylight. Jeśli szukacie ciekawej propozycji, która umili dni spędzane w domu, gdy pogoda za oknem nie dopisuje, zapraszam do czytania dalej!


Hibiskus to wyjątkowa roślina, która wywołuje nie tylko pozytywne wrażenia wizualne, ale również olfaktoryczne. Jego zapach jest bowiem bardzo świeży, słodki, ale również subtelnie kwaśny, dzięki czemu nie jest mdły i z przyjemnością można się nim otaczać przez wiele godzin.


W świeczce Kringle Candle przed odpaleniem przeważają słodkie, kwiatowe nuty, które są jednak bardzo subtelne. Kiedy knot jednak zapłonie, a wosk zacznie powoli się roztapiać, uwalnia się również kontrastowa, kwaśna woń, charakterystyczna dla hibiskusa. Daylight jest zatem idealną propozycją na co dzień, która nie męczy po upływie czasu (jak na przykład słodki zapach kawy z mlekiem lub czekolady). 


Bardzo chętnie korzystałam ze świeczki każdego dnia i cieszyłam się jej świeżym zapachem. Z pewnością zagości u mnie jeszcze tej wiosny, bo wyjątkowo przypadła mi do gustu. Pasuje do mojego otoczenia, podkreśla wiosenną aurę (szczególnie w słoneczne dni), a także poprawia nastrój, gdy pogoda na zewnątrz pozostawia wiele do życzenia. 


Lubicie świece o kwiatowych nutach? A może macie swoje ulubione, które mogłybyście polecić? Koniecznie dajcie mi znać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...