środa, 24 maja 2017

MEET BEAUTY CONFERENCE III | Fotorelacja


Wbrew tradycji, zeszłego weekendu nie spędziłam bawiąc się na najlepszych juwenaliach w Polsce. Muszę jednak uczciwie przyznać, że wydarzenie, w którym brałam udział, podobało mi się znacznie bardziej niż coroczna integracja w plenerze. Meet Beauty to niezwykła konferencja, na którą zaproszono 300 najlepszych blogerek i blogerów urodowych z całej Polski! Ja miałam przyjemność uczestniczyć w niej już po raz drugi. W ten gorący, majowy weekend spotkałam dawno niewidziane koleżanki oraz poznałam mnóstwo cudownych kobiet, których blogi chętnie odwiedzam i regularnie czytam. Jeśli jesteście ciekawe, jakie atrakcje czekały mnie mnie 20 i 21 maja w Nadarzynie, zapraszam do czytania dalej!


- SOBOTA, 20.05. -

Podróż z Olsztyna do Warszawy trwa kilka długich godzin, jednak w tym roku pogoda dopisywała, więc i czas w samochodzie spędziłam dość przyjemnie. Warunki na drodze były bardzo przyzwoite i już o 8.40 stałam pod Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Początkowo miałam niewielkie problemy ze znalezieniem odpowiedniego wejścia, ale z pomocą innej blogerki szybko trafiłam na miejsce. 


Po wejściu do budynku natknęłam się na swoją koleżankę Asię (Kosmetyki Panny Joanny) i wspólnie czekałyśmy na nasze wspólne znajome, które w niedługim czasie zjawiły się w hali.Po krótkim powitaniu nadszedł czas na pierwsze atrakcje. Ze względu na to, że bardzo zależało mi na tym, by być obecną na wykładzie prowadzonym przez Red Lipstick Monster, zrezygnowałam z udziału w porannych warsztatach NeoNail. Ewa to cudowna, bardzo energiczna i pełna optymizmu kobieta, która ma ogromną wiedzę na temat działalności w internecie. Przekazała nam wszystkie cenne informacje związane z owocnym prowadzeniem biznesu i rozwojem marki własnej. Niezwykle pouczająca lekcja, a rady z pewnością wkrótce wcielę w życie. Po wykładzie udałam się wraz ze znajomymi na Targi Beauty Days, które odbywały się w tym samym miejscu. Ku naszemu zaskoczeniu, w sobotę nie zjawiło się na nich zbyt wiele osób, natomiast w niedzielę cieszyły się znacznie większym zainteresowaniem. 

Odwiedziłyśmy kilka ciekawych stoisk (Bandi oraz Naturals Pharm) i wypiłyśmy pyszną, karmelową kawę w Starbucks. Zanim zdążyłyśmy się obejrzeć, przyszedł czas na warsztaty Golden Rose prowadzone przez jedną z moich ulubionych youtuberek i makijażystek - Karolinę Zientek. Muszę przyznać, że niezwykle miło było słuchać tak kompetentnej i doświadczonej osoby.Ostatnie warsztaty pierwszego dnia konferencji prowadzone były przez firmę NeoNail. Podczas zajęć nauczyłam się wykonywać stylizację z użyciem najnowszego produktu marki, jakim jest Aquarelle. Dotychczas podobny efekt otrzymywałam bawiąc się zwykłą, kolorową hybrydą rozrzedzoną bezbarwnym topem, jednak uzyskanie podobnego efektu za pomocą jednego produktu było bardzo ciekawym doświadczeniem.

Dzień zakończył się rozdaniem nagród najlepszym blogerkom i vlogerkom, ale niestety nie zdążyłam się na nim zjawić, bo w międzyczasie trwały jeszcze moje paznokciowe warsztaty. Mimo tego, serdecznie gratuluję wszystkim zwyciężczyniom, bo każda z nich na to zasłużyła!


- NIEDZIELA, 21.05. -

Drugi dzień konferencji rozpoczął się od wykładu prowadzonego przez Tomasza Stopkę z semurai.pl na temat SEO. Dla mnie to niestety nadal czarna magia, ale będę się starać! W końcu zasięg to bardzo ważna rzecz, szczególnie dla osób aktywnie prowadzących swoje strony w sieci. 


Drugi wykład (na temat kosmetyków mineralnych Annabelle Minerals) poprowadziła Ewa z bloga Madmoiselle Eve. Stronę Ewy odwiedzam regularnie, czerpię z niego mnóstwo przydatnej wiedzy, a wiele z jej rad wykorzystuję w swojej codziennej pielęgnacji. Lekcja o mineralnych kosmetykach do makijażu była dla mnie niezwykle pouczająca i inspirująca.


W niedzielę wzięłam również udział w dwóch warsztatach. Pierwszy z nich dotyczył makijażu selfie i poprowadzony został przez makijażystkę Gosh. Bawiłam się doskonale, zobaczyłam nowości kosmetyczne marki w akcji i zakochałam się w rozświetlaczu w sztyfcie. Bardzo przyjemnie spędzony czas! 


Drugie warsztaty przygotowała firma Eylure, której sztuczne rzęsy są jednymi z najpiękniejszych na rynku. Muszę przyznać, że z zajęć wyniosłam wiele przydatnych informacji. Przede wszystkim, by nie bać się ekstrawaganckich, gęstych i długich propozycji, bo te często na oczach prezentują się po prostu fenomenalnie. 


Całą konferencję zamknęło rozdanie nagród blogerkom biorącym udział w konkursach podczas wydarzenia oraz wspólne zdjęcie. Muszę przyznać, że ten weekend zostanie w mojej pamięci bardzo długo, podobne jak poprzednia edycja w 2016 roku. Miałam okazję spędzić dwa niezwykłe dni w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach i poznać nowe osoby, które dotychczas znałam tylko z ekranu. Niesamowite, jak wspólna pasja łączy i zbliża do siebie ludzi. Mam szczerą nadzieję, że w 2018 roku spotkamy się ponownie i będzie równie cudownie!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...