środa, 19 lipca 2017

CLARESA | SUMMER ADVENTURE | Maldives


Summer Adventure - cudowna, letnia kolekcja marki Claresa. Intensywny, lazurowy odcień niebieskiego o bajecznej nazwie Maldives, gości na moich paznokciach już po raz drugi w ciągu ostatniego miesiąca. Ten wakacyjny kolor idealnie podkreśla opaleniznę i wprawia w wesoły nastrój. Jeśli chcecie poznać kilka szczegółów na jego temat, koniecznie czytajcie dalej! 


Tak jak inne hybrydy marki, piękne odcienie z serii Summer Adventure dostępne są w cenie 19,99 zł. W odróżnieniu jednak od kolorów, które posiadam, Maledives to lakier o gęstej konsystencji. Praca z nim wymaga nieco więcej cierpliwości, jednak jest tak dobrze napigmentowany, że jedna warstwa zdecydowanie wystarczy, by osiągnąć upragniony efekt.

By cieszyć się trwałą stylizacją, należy pamiętać o zmatowieniu płytki paznokcia, przetarciu jej cleanerem, aplikacji bazy, warstwy kolorowej hybrydy oraz topu (każdy etap utwardzamy w lampie LED - 30 sekund/UV - 2 minuty). Ostatnim krokiem będzie usunięcie warstwy dyspersyjnej z lakieru nawierzchniowego. Nie ma nic prostszego!


Ten bajeczny, lazurowy odcień idealnie podkreśli wakacyjną atmosferę, będzie idealnie współgrał z muśniętą słońcem skórą i na pewno wprawi Was w rewelacyjny nastrój! Z pewnością zdecyduję się na wykonanie kolejnego manicure z jego użyciem, gdy będę przygotowywać się do sierpniowego wyjazdu. 

Jak podobają Wam się Malediwy? Koniecznie dajcie mi znać, jaki kolor gości latem na Waszych paznokciach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...