piątek, 11 sierpnia 2017

RONNEY | Salon Premium Professional Hair Spray | Profesjonalne lakiery do włosów


Słyszałyście już o londyńskiej marce Ronney? Jakiś czas temu miałam okazję poznać osiem lakierów do włosów tej angielskiej firmy. Brytyjskie produkty nierzadko mnie zaskakują, co więcej, wiele z nich od lat jest moimi ulubieńcami. Ze względu na to, miałam duże oczekiwania wobec tych fryzjerskich nowości. Ostatecznie okazało się, że kosmetyki Ronney bardzo mnie zaskoczyły. Jeśli jesteście ciekawe kilku szczegółów na ich temat, zapraszam do czytania dalej!


Lakiery do włosów od Ronney to mega utrwalenie w aż 8 wariantach z odżywczymi ekstraktami i o super zapachach. Poznaj wszystkie i wybierz swój ulubiony lakier, który poradzi sobie z każdym fryzjerskim wyzwaniem. Produkty marki Ronney to kwintesencją angielskiego stylu, gdzie inspiracją dla nas był indywidualny i nieco ekscentryczny szyk prosto z londyńskiej ulicy. Wybierając lakiery do włosów od Ronney masz pewność że Twoja stylizacja będzie zawsze zachwycająca i mega utrwalona. Wyraź siebie bez ograniczeń, uwolnij swoją kreatywność i ciesz się zawsze super utrwalona fryzurą w każdym stylu. <źródło - ronney.pl>

Produkty utrwalające Ronney występują w pojemności 750 ml w cenie od 15 do 20 złotych. Co więcej, znaleźć możecie je między innymi w jednej z moich ulubionych drogerii - Hebe. Zależnie od potrzeb, wybierać możecie spośród ośmiu wariantów (wszystkie o numerze 5 - extra strong) - klasycznego, z olejem makadamia, z dodatkiem kwasów owocowych, olejem babassu, witaminami, l-argininą, kwasem hialuronowym lub keratyną. Oczywiście głównym zadaniem lakieru do włosów jest mocne utrwalenie fryzury przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności, jednak dobrze jest sięgnąć po kosmetyk, który dodatkowo w delikatny sposób zatroszczy się o dobrą kondycję kosmyków. Takie są właśnie lakiery Ronney - utrwalają wprost rewelacyjnie, bez zarzutów. Trzymają odpowiedni kształt przez cały dzień, a jeśli nie myjecie kosmyków co wieczór (na przykład, co drugi dzień), kolejnego ranka włosy nadal powinny trzymać pożądany kształt i nie żyć własnym życiem (bardzo ważna cecha w przypadku krótkich fryzur!). Produkty sprawdziły się nawet na bardzo długich kosmykach. Ku mojemu zaskoczeniu, ujarzmiły niesforne babyhair na wiele godzin.
Każdy z lakierów posiada przyjemny, słodki zapach. Niektóre z wariantów są delikatnie owocowe, inne przypominają kawę. Co ciekawe, wersja Multi Fruit jest fantastycznie bananowa. W przeciwieństwie do ogólnodostępnych lakierów do włosów popularnych marek, w produktach Ronney nie jest wyczuwalny charakterystyczny chemiczny zapach, co bardzo mnie cieszy.  Z pewnością wiele z Was również uzna to za zaletę. Równie ważny jest fakt, że przyjemna woń utrzymuje się na włosach przez jakiś czas, a nie ulatnia się w przeciągu zaledwie kilku minut od aplikacji.
Lakiery marki Ronney nie sklejają ani nie obciążają włosów. Fryzura po użyciu produktu nadal jest lekka, ale rewelacyjnie utrwalona. Kosmyki nie są sztywne, a całość nie przypomina hełmu - zachowuje elastyczność. Co więcej, kosmetyki nie pozostawiają klejącej warstwy, a podczas aplikacji nie pylą się. Według producenta, chronią również przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych - być może tak jest, nie wykluczam tej cechy. Najważniejsze jednak, że same nie niszczą i nie wysuszają włosów. Stosować je można bez obaw o negatywny wpływ na stan kosmyków.

Podsumowując - mogę gorąco i szczerze polecić produkty marki Ronney. Do tej pory były mi nieznane, ale ogromnie się cieszę, że miałam okazję przetestować je osobiście (również z pomocą Mamy i Brata!). Mam nadzieję, że i Wy skusicie się na zakup jednego z dostępnych wariantów. Z pewnością warto dać im szansę, może staną się Waszymi ulubieńcami?Jeśli testowałyście już lakiery Ronney, koniecznie dajcie mi znać, jak sprawdzają się na Waszych włosach! Jestem ciekawa Waszej opinii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...