poniedziałek, 25 września 2017

CLARESA | SUMMER ADVENTURE | Rio De Janeiro


Ostatnio piękna pogoda pozwoliła mi zapomnieć o zbliżającym się końcu wakacji i perspektywie nadchodzącej deszczowej pogody. Słońce wprawiło mnie we wspaniały nastrój, który postanowiłam wykorzystać nie tylko podczas ćwiczeń na siłowni, ale również dbając o wygląd dłoni. Na paznokciach pojawił się typowo letni odcień fluorescencyjnego różu z kolekcji Summer Adventure marki Claresa. Jeśli jesteście ciekawe, jak lakier prezentuje się w rzeczywistości, zapraszam do czytania dalej!


Kolekcja Summer Adventure składa się z sześciu intensywnych odcieni brzoskwini, fioletu, różu, zieleni oraz niebieskiego. W moje ręce do tej pory wpadł jedynie odcień Maldives, czyli cudowny turkus, o którym mogłyście przeczytać w TYM <klik> poście. Lakier sprawdził się oczywiście rewelacyjnie i z tego względu zdecydowałam się na kolejny odcień, tym razem o wdzięcznej nawie Rio De Janeiro <klik>.

Z jakimi barwami kojarzy Wam się to bajeczne, brazylijskie miasto? Mi na myśl przychodzą odcienie zachodzącego słońca. Wydaje się więc, że intensywny róż otrzymał od marki idealne imię.  W dodatku kojarzy się z energiczną sambą! Egzotyczny, letni odcień wprawi każdą nas w rewelacyjny nastrój nawet gdy pogoda za oknem nie będzie idealna. 


Lakiery z serii Summer Adventure posiadają dość gęstą formułę, której trzeba poświęcić dłuższą chwilę podczas rozprowadzania na paznokciu. Hybrydy są jednak intensywnie napigmentowane, dzięki czemu wystarczy już jedna warstwa, by dobrze pokryć płytkę.

Aplikacja produktu przebiega klasycznie - do wykonania manicure potrzebować będziemy bazy, koloru i topu. Po zmatowieniu i przetarciu cleanerem paznokcia, uważnie nanosimy bazę, którą utwardzamy 30s/2min w lampie LED/UV. Następnie przechodzimy do lakieru Rio De Janeiro i wykonujemy te same kroki. Końcowym etapem jest zabezpieczenie koloru topem, który na końcu należy przetrzeć cleanerem. Polecam gorąco zarówno bazę, jak i top marki Claresa, po które sięgam najchętniej. Baza delikatnie utwardza paznokieć, a top fantastycznie błyszczy i zabezpiecza kolor na długie tygodnie. Lakiery tej firmy są niezwykle wysokiej jakości, a przy tym mają fantastyczne ceny. Za buteleczkę musimy zapłacić jedynie 19,99 zł. Z tego względu oczywiście mogę je serdecznie polecić! 


Znacie piękny róż Rio De Janerio marki Claresa? Jeśli tak, koniecznie dajcie mi znać, jak Wam się podoba. Czy jesienią również sięgacie po jasne kolory?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...