czwartek, 11 października 2018

NANSHY | Masterful Collection | Zestaw pędzli do makijażu twarzy i oczu


Nie da się ukryć, że pędzle są niezbędnym akcesorium w pracy wizażystki, ale nie tylko. Niezależnie od stopnia naszego zaawansowania w makijażu, zawsze sięgamy po podstawowe modele - do pudru, bronzera, różu, cieni czy brwi. Ostatnio moja kolekcja powiększyła się o zestaw Masterful Collection. O pędzlach marki Nanshy <klik> słyszałam bardzo wiele, użytkowniczki wypowiadały się o nich w samych superlatywach. Z ogromną przyjemnością zabrałam się za ich testowanie. Czy sprawdziły się u mnie równie dobrze, co u innych użytkowniczek? Jeśli jesteście ciekawe, zapraszam do czytania dalej!


Zestaw Masterful Collection składa się z dwunastu pędzli do makijażu twarzy, oczu oraz ust wykonanych z bardzo miękkiego włosia syntetycznego. Trzonki pokryte są trwałą, perłowo-białą farbą. Elegancki desing uzupełniają srebrne okucia z wygrawerowaną nazwą firmy. Na każdym z pędzli znajdują się również ich nazwy, które jednocześnie informują o ich przeznaczeniu. Cena całego kompletu to 259 złotych. Zestaw dostępny jest zarówno na stronie producenta: nanshy.pl <klik>, jak i w różnych drogeriach internetowych: mintishop.pl <klik>, ladymakeup.pl <klik>, cocolita.pl <klik> lub makeup.pl <klik>.

POWDER

Pędzel do pudru jest duży, puchaty i gładko sunie po twarzy. Jego włosie jest dość zbite, dzięki czemu aplikowany produkt dobrze do niego przywiera, nie osypuje się i idealnie przenosi na skórę. Gładkie i bardzo elastyczne włosie przyjemnie łaskocze twarz podczas wykonywania makijażu. Pędzla używam zgodnie z jego przeznaczeniem - gruntuje nim wszystkie podkłady. Stosuję zarówno technikę stemplującą, jak i omiatającą. W obu przypadkach sprawdza się rewelacyjnie, choć dzięki swojej idealnie zbitej konstrukcji, odrobinę lepiej sprawdza mi się w przypadku pierwszej metody. 

Wymiary: długość trzonka - 13 cm; długość włosia - 4,8 cm; rozpiętość włosia - 4,7 cm. 


STIPPLING

O pędzlu stemplującym marzyłam kilka lat temu, kiedy moja kolekcja była jeszcze dość uboga. Dzisiaj, mając w swoich zasobach kilka takich sztuk, stwierdzam, że niestety rzadko przydają się podczas wykonywania codziennego makijażu. Według producenta, skunks przeznaczony jest do aplikacji lekkich podkładów, jednak według mnie podczas nakładania wszelkich mokrych produktów zostawia zbyt duże smugi. Zdarza mi się jednak wykorzystywać go w makijażach wieczorowych czy ślubnych do rozświetlania dużych partii ciała - dekoltu czy ramion. W tej roli sprawdza się świetnie. 

Wymiary: długość trzonka - 13 cm; długość włosia - 3,7 cm; rozpiętość włosia - 3,2 cm.


BLUSH

Choć nazwa pędzla jasno wskazuje jego zastosowanie (róż), to ja z ochotą używam go do aplikacji bronzera, ze względu na lekko spłaszczony kształt. Trzeba jednak zaznaczyć, że model Blush jest bardzo miękki, przez co nabiera niewiele produktu. By wystarczająco intensywnie wykonturować twarz, trzeba się niestety namachać. I to nie mało. Mimo wszystko dość często po niego sięgam, bo przyjemnie sunie po twarzy i świetnie rozciera granice. 

Wymiary: długość trzonka - 12,9 cm; długość włosia - 3,8 cm; rozpiętość włosia - 3,7 cm.


CONTOURING

Pędzel do konturowania rewelacyjnie sprawdza się podczas aplikacji różu. Dzięki zbitemu włosiu świetnie łapie produkt, a skośny kształt pozwala na idealne jego umiejscowienie. Jest to jeden z moich ulubionych pędzli z całego zestawu i bardzo chętnie wykorzystuję go w codziennym makijażu. 

Wymiary: długość trzonka - 13 cm; długość włosia - 2,3 cm; rozpiętość włosia - 3,8 cm.


FOUNDATION

Pędzle języczkowe do podkładu? Nie przepadam. Ale już lata temu odkryłam, że genialnie sprawdzają się w aplikacji baz, kremów i maseczek. Absolutny must-have w pracy wizażystki, ale również każdej amatorki makijażu. Dzięki skośnej konstrukcji i bardzo elastycznemu włosiu dociera nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. 

Wymiary: długość trzonka - 13 cm; długość włosia - 2,8 cm; rozpiętość włosia - 2,4 cm.


LIP

Pędzli do malowania ust nigdy nie jest za mało. Szczególnie takich z ruchomym trzonkiem, którym później można skutecznie zabezpieczyć zabrudzone włosie. Jego smukła budowa, zbite i idealnie elastyczne włosie bardzo ułatwiają wykonywanie makijażu ust oraz nanoszenie ewentualnych poprawek. Jest bardzo precyzyjny, a praca z nim to sama przyjemność. Bardzo chętnie zaopatrzę się w większą ilość sztuk tego modelu.

Wymiary: długość trzonka - 8,6/16,7 cm; długość włosia - 0,8 cm; rozpiętość włosia - 0,5 cm.


LINER

Czy Wasze poszukiwania idealnego pędzla do kresek już się zakończyły? Moje tak, odkąd w mojej kolekcji gości model marki Nanshy. Precyzyjny, bardzo cienki, o idealnej elastyczności. Tworzenie kresek za pomocą tego modelu to czysta przyjemność. Powinnyście się w niego zaopatrzyć, jeśli kreska jest nieodłącznym elementem Waszego makijażu. 

Wymiary: długość trzonka - 13,1 cm; długość włosia - 1 cm; rozpiętość włosia - 0,1 cm.


PENCIL

Precyzyjny pędzel ołówkowy jest niezbędny, jeśli wykonujemy pełny makijaż oka. Model od Nanshy to klasyka w czystej postaci. Nieco zaokrąglony, odpowiednio miękki i wystarczająco mały, by idealnie pomalować dolną powiekę lub precyzyjnie zaaplikować cienie na górnej. Bardzo wygodny w użyciu, jeden z moich faworytów. 

Wymiary: długość trzonka - 13,5 cm; długość włosia - 1 cm; rozpiętość włosia - 0,5 cm.


BLENDING

Przyznam szczerze, że obawiałam się pędzla do blendowania wykonanego z włosia syntetycznego. Do tej pory byłam zwolenniczką tych naturalnych, ale dzisiaj już wiem, że równie piękne przejścia między cieniami można uzyskać za pomocą syntetycznych alternatyw. Miękki pędzel umożliwia stworzenie idealnej chmurki, a w rezultacie cudownego makijażu oka. 

Wymiary: długość trzonka - 13,5 cm; długość włosia - 1,5 cm; rozpiętość włosia - 1,1 cm.


CREASE

Mały pędzelek kulkowy świetnie rozciera cienie na niewielkiej powierzchni. Można nim również precyzyjnie zaaplikować ciemny cień w zewnętrznym kąciku lub jasny w wewnętrznym. Delikatne i niezbyt zbite włosie nie drażni okolic oka i pozwala szybko uporać się z ostrymi krawędziami.

Wymiary: długość trzonka - 13,5 cm; długość włosia - 1,2 cm; rozpiętość włosia - 0,7 cm.


ANGLED DETAILER

Oficjalnie ogłaszam, że to NAJLEPSZY pędzel do brwi, jaki kiedykolwiek miałam w swoich rękach. Idealnie sztywny, krótki, zbity. Po myciu jego włosie utrzymuje pierwotny kształt. Naprawdę fantastyczny model i podobnie jak w przypadku pędzla do ust, chętnie zaopatrzę się w więcej sztuk tego skośnego cuda. 

Wymiary: długość trzonka - 13,3 cm; długość włosia - 0,6 cm; rozpiętość włosia - 0,6 cm.


LARGE SHADER

Ten szeroki, zbity pędzel idealnie sprawdza się w aplikacji cieni na dużej powierzchni. Z łatwością można nim wykonać szybkie smoky lub nałożyć beżowy cień na całą powiekę. Jest to model idealny do szybkiej, nieskomplikowanej pracy. Przyjemny w użyciu i zdecydowanie przydatny w codziennym makijażu. 

Wymiary: długość trzonka - 13,5 cm; długość włosia - 1,1 cm; rozpiętość włosia - 1,3 cm.


Co sądzicie o pędzlach marki Nanshy? Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich jakością, trwałością i tym, jak przyjemnie się z nimi pracuje. Gorąco je Wam polecam, jeśli szukacie uniwersalnego zestawu, którym wykonacie idealny makijaż dzienny i wieczorowy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...